توجه ! برای مشاهده تصاویر موجود در تمامی پست های این وبلاگ در اندازه بـزرگ و قالب اصلی روی آن کلیک کنیـد

۰۹ مرداد ۱۳۸۵

هوای تازه تهرانم آرزوست!

وزارت امور گردشگری منزل طي جلسه ای طولاني همراه با كشمكش فراوان تصميم بر اين گرفت كه فرزندان را كه بمدت ۹ماه آزگار در تلاطم درسخوانی گرفتار آمده بودند و هنوز هم كه تابستان است و استراحت روحی روانی فرزندان بايد فراهم شده باشد كه فعلن هم در موج مواج كلاسهای گيتار و ارگ و فيزيك و زبان خارجه و رياضی ملعون و … گرفتارند هوايی تازه داده و از گرفتاری برهاندشان  . بعد از تصويب شورای دژبانی برای خروج از منزل ٬ تصميم وزير بر اين قرار شد كه مسيری مابين اهر تا تهران و مشهد و گرگان و شمال کشور و اردبيل و سرعين ، طی دو هفته ای كه از روزهای خدا دزدی خواهد شد
بگذراند.  لازم به توضيح نيست كه مصوبه فوق هر گونه دعوتي را براي شام  يا ناهار و احيانن صبحانه را مقبول ندانسته و مد نظر نخواهد داشت .
اطلاعات جديد حاكی از اينست كه وزير امور گردشگريیمنزل امر بر اين نهادند كه اين تحول تاريخی هيچ مزاحمتی برای دوستان و اغيار نبايد داشته باشد . بنابر اين اگر از تهرون گذر كرده و دوستان را نديده باشيم ، قصد و غرض نداشته و حكم صادره چنين بوده است . در اين راستا چون جناب وزير هر هفته يكعدد آمپول كمياب و گران قیمت « آونكس » مصرف ميكنند . بنده بعنوان نايب رييس تناول هواي تازه ، اجازه هيچگونه دخالتي را با رعايت حال «ام اسي» ايشان ندارم  . درود بر مردانی که بخاطر داشتن حال و هوای همسرشان همیشه از ایشان حرف شنوی دارند .
خود را ملزم ميدانم كه به اطلاع شريف همه سارقان و دزدان و خلافكاران برسانم كه : الف :منزل داراي يكعدد دزدگير مجهز به تلفون كننده و داراي چار عدد چشمي با مارك «سنباد» ميباشد و هيچ نقشه اي با وجود ديوار به ديوار بودن اخوي و مادرمان در دو سوي خانه به سرشان خطور نكند . ب : اين سفر تفريحي و تدقيقيست و اگر آقا طلب داشته باشد مقداري هم براي وزير داخله زيارتيست جيم : بازار براي خودش كلي آزار دارد گريختن از اين فضای معلول٬ گاو نر ميخواهد ! ضاد : «زاد» به تركي به معني «شي » یا «چيز » ميباشد .
  ضمنن یکعدد تلویزیون ۹ اینچ سونی را متصل به اتوموبیلمان کردیم تا از اخبار لبنان و فلسطین اشغالی و آن یکی فلسطین بی نصیب نمانیم . صد البته در هنگام رانندگی تماشای هر گونه سی دی و حتا اخبار و قص علیهذا را از طرف وزارت داخله و قبل از سفر ممنوع و متعهد گشته ایم .
ما که دستمان به آمستردام و پاریس و کوالالامپور و کابل و بیروت نمیرسد خیلی کیفمان کوک است جنب و جوشی داشته باشیم . قل سیرو فی الارض… در خاتمه اگر سلامتی بود و برگشتیم و اگر تصاویر دندانگیری را در طی مسیرمان گرفته باشیم  به معرض نمایش همگان در خواهیم آورد

تا بعد

هیچ نظری موجود نیست:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...